Kleur mogelijkheden massief eiken
Voor de kleuren wasolie kunt u kiezen uit het kleurenpalet van Vesting wasoliën, een topkwaliteit hardwasolie bestaande uit een combinatie van natuurlijke oliën en wassen. Deze combinatie zorgt ervoor dat de poriën van het hout helemaal worden afgesloten en dus beschermd zijn tegen vocht en vuil. Doordat er ook was in de olie is verwerkt krijgt de trap een natuurlijke uitstraling.
Groot voordeel van hardwasolie is dat de trap goed te onderhouden is en dat beschadigingen in de afwerklaag bijna geheel en ook plaatselijk kunnen worden bijgewerkt. U hoeft dus niet de gehele trap te behandelen om een kleine beschadiging weg te werken. Door deze mogelijkheden behoudt de trap zijn natuurlijke uitstraling.
Niet zelf behandelen van Traptreden
Qualitystairs behandel zelf de treden en stootborden in onze werkplaats voor het monteren er van. U kunt dus gelijk gebruik maken van uw trap na het monteren van de massief eiken traprenovatie.



















